Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Aktywny samorząd

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 29.11.2018 r. Starosta Powiatu Sztumskiego Sylwia Celmer i Wicestarosta Kazimierz Szewczun w siedzibie Pomorskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podpisali aneks do umowy w sprawie realizacji pilotażowego programu „Aktywny samorząd”,  którego celem głównym jest wyeliminowanie lub zmniejszenie barier  ograniczających uczestnictwo beneficjentów programu w życiu społecznym, zawodowym i w dostępie do edukacji.Łączna wartość uzyskanego dofinansowania w roku 2018 ze środków PFRON wyniosła 127.246,08 zł.

Pełna treść wiadomości na: powiatsztumski.pl/aktualnosci_/aktywny-samorzad201812.html
powiatsztumski.pl, Źródło artykułu: powiatsztumski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sztumski

  Powiat sztumski - powiat z siedzibą w mieście Sztum w województwie pomorskim. Został utworzony z części powiatu malborskiego w 2002 roku. Było to wynikiem licznych protestów części mieszkańców, których obecnie jest tu 42 tys. Powiat obejmuje gminy: Dzierzgoń, Sztum, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Stary Targ.

  Niewątpliwą perełką powiatu jest Pokrzyżacki zamek wybudowany w XIV w. Stanowił on letnią rezydencję Wielkiego Mistrza Zakonu Krzyżackiego. Odbywają się tu pokazy średniowiecznej walki rycerskiej i liczne turnieje w duchu tamtej epoki. Wypada wspomnieć też o zabytkowej zabudowie sakralnej i zabytkowym cmentarzu. Wypocząć można także poza miastami. Turystów przyciągają spokojnie i malownicze krajobrazy wsi.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola