Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konstrukcje stalowe - Sztum

 
POM Sztum oferuje Państwu produkty i usługi typu „konstrukcje stalowe” czy też „spawanie”, w tym również spawanie aluminium. Zajmujemy się także frezowaniem i toczeniem, ale i produkcją oraz obróbką elementów ze stali czarnej, nierdzewnej oraz wspomnianego aluminium. Wykonujemy wyroby według załączony rysunków i dokumentacji osoby zamawiającej. Nasze produkty mają duże uznanie u Klientów z krajów całej Unii Europejskiej, głównie jednak z Niemiec, Danii, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii. Teraz mogą zaufać nam również Państwo. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty i uzyskać dane kontaktowe, wystarczy sprawdzić nasz profil – panoramafirm.pl/pomorskie,sztumski,sztum,pieni%C4%99%C5%BCnego,39/przedsiebiorstwo_wielobranzowe_pom_sztum_spolka_z_o.o.-swwri_tnz.html

 


EniroVideo
 
Data pliku video: 2014-07-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sztumski

  Powiat sztumski - powiat z siedzibą w mieście Sztum w województwie pomorskim. Został utworzony z części powiatu malborskiego w 2002 roku. Było to wynikiem licznych protestów części mieszkańców, których obecnie jest tu 42 tys. Powiat obejmuje gminy: Dzierzgoń, Sztum, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Stary Targ.

  Niewątpliwą perełką powiatu jest Pokrzyżacki zamek wybudowany w XIV w. Stanowił on letnią rezydencję Wielkiego Mistrza Zakonu Krzyżackiego. Odbywają się tu pokazy średniowiecznej walki rycerskiej i liczne turnieje w duchu tamtej epoki. Wypada wspomnieć też o zabytkowej zabudowie sakralnej i zabytkowym cmentarzu. Wypocząć można także poza miastami. Turystów przyciągają spokojnie i malownicze krajobrazy wsi.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola