Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KTO ZOSTANIE BURMISTRZEM SZTUMU?- PREZENTACJA KANDYDATA NA WŁODARZA MIASTA

 
W ubiegłą sobotę na Placu Wolności w Sztumie została przedstawiona kandydatura na burmistrza gminy i miasta Sztum z ramienia Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego Powiśle. Kandydatem ugrupowania została Anna Serocka. Spotkanie zaaranżowane przez działaczy OPSP przebiegało w dwóch częściach. W części pierwszej głos zabrał radny powiatu Leszek Sarnowski oraz sama Anna Serocka. Natomiast w drugiej turze spotkania zgromadzeni mieli możliwość zadawania pytań zarówno do ugrupowania politycznego jak i do samej kandydatki. W najbliższym czasie Obywatelskie Porozumienie Samorządowe wyda oficjalne informacje nt. swojego programu wyborczego, jednak działacze zachęcają mieszkańców do zgłaszania swoich propozycji, by w ten sposób klub był niejako głosem społeczności i odpowiedzią na potrzeby Sztumian. Zobacz cały materiał video z przebiegu spotkania oraz wywiad z Anna Serocką!

 


TVREGIONALNA24.PL REGIONALNA TELEWIZJA INTERNETOWA
 
Data pliku video: 2018-08-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sztumski

  Powiat sztumski - powiat z siedzibą w mieście Sztum w województwie pomorskim. Został utworzony z części powiatu malborskiego w 2002 roku. Było to wynikiem licznych protestów części mieszkańców, których obecnie jest tu 42 tys. Powiat obejmuje gminy: Dzierzgoń, Sztum, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Stary Targ.

  Niewątpliwą perełką powiatu jest Pokrzyżacki zamek wybudowany w XIV w. Stanowił on letnią rezydencję Wielkiego Mistrza Zakonu Krzyżackiego. Odbywają się tu pokazy średniowiecznej walki rycerskiej i liczne turnieje w duchu tamtej epoki. Wypada wspomnieć też o zabytkowej zabudowie sakralnej i zabytkowym cmentarzu. Wypocząć można także poza miastami. Turystów przyciągają spokojnie i malownicze krajobrazy wsi.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola