Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Roznoszenie, rozdawanie ulotek, plakatowanie

Data dodania: 2012-01-27
Kategoria: Pozostałe » Inne
 

OFERTA: Kolportaż adresowy i bezadresowy ulotek reklamowych i informacyjnych, gazetek i innych druków oraz próbek towarów na terenie całego Powiśla (Kwidzyn, Sztum) i Żuław (Malbork, Nowy Dwór Gdański). Świadczymy także usługi plakatowania.

O NAS: Jesteśmy firmą od kilku lat zajmującą się kolportażem prasy lokalnej do odbiorców indywidualnych na terenie Powiśla i Żuław. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie i znają doskonale topografię rejonu.

CENNIK: Ceny poszczególnych usług są zależne od wielu czynników. W przypadku kolportażu ulotek, bądź innych materiałów reklamowych zależą m.in. od: obszaru
i metod kolportażu, wielkości lub ciężaru materiałów reklamowych oraz wielkości zlecenia. Szczegółowy cennik ustalany jest indywidualnie podczas spotkania
z klientem. Przy stałych zleceniach udzielamy rabatów.

KOLPORTAŻ ADRESOWY: Przesyłki (listy, zaproszenia itp.) dostarczamy pod wskazane przez zleceniodawcę adresy. Proponujemy także kolportaż przesyłek już zaadresowanych, który możliwy jest w dwóch wariantach: bez i za potwierdzeniem odbioru.

KOLPORTAŻ BEZADRESOWY: Istnieje możliwość dostarczenia materiałów reklamowych do pocztowych skrzynek euro w blokach, na wycieraczkę, a także na klamkę – metoda ta wymaga woreczkowania lub gumkowania, a także do skrzynki pocztowej lub na płot - głównie w domach jednorodzinnych, gdy nie ma możliwości dotarcia pod drzwi wejściowe.

KOMPLEKSOWE USŁUGI: Współpracujemy z zaprzyjaźnionym profesjonalnym projektantem materiałów reklamowych oraz drukarnią zapewniającą bardzo dobrej jakości wydruk w atrakcyjnej cenie. Jeśli jest taka potrzeba to materiały reklamowe możemy odebrać własnym transportem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Kontakt

Aneta tel. 607-086-739
Mirka tel. 695-732-099
email: kolportazulotek1@gmail.com

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sztumski

Powiat sztumski - powiat z siedzibą w mieście Sztum w województwie pomorskim. Został utworzony z części powiatu malborskiego w 2002 roku. Było to wynikiem licznych protestów części mieszkańców, których obecnie jest tu 42 tys. Powiat obejmuje gminy: Dzierzgoń, Sztum, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Stary Targ.

Niewątpliwą perełką powiatu jest Pokrzyżacki zamek wybudowany w XIV w. Stanowił on letnią rezydencję Wielkiego Mistrza Zakonu Krzyżackiego. Odbywają się tu pokazy średniowiecznej walki rycerskiej i liczne turnieje w duchu tamtej epoki. Wypada wspomnieć też o zabytkowej zabudowie sakralnej i zabytkowym cmentarzu. Wypocząć można także poza miastami. Turystów przyciągają spokojnie i malownicze krajobrazy wsi.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola