Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sztum: MISS POWIŚLA I ŻUŁAW - 13.04.2013

 
W sobotę 13 kwietnia 2013 o godzinie 18:00 w Sztumskim Centrum Kultury odbyła się Gala Finałowa Miss Powiśla i Żuław 2013. Galę poprowadził Marco Bocchino, zaśpiewał on także trzy piosenki, między innymi w trakcie pokazu dziewcząt w sukniach ślubnych. Publiczność rozśmieszył do łez zielonogórski Kabaret CIACH Jury, w skład którego wchodzili przedstawiciele organizatorów i sponsorów, a także Miss Powiśla 2012 - Barbara Dziekońska i Miss Powiśla 2011, Finalistka Miss Polski 2011 - Magdalena Niziołek, miało bardzo trudny wybór tej najpiękniejszej z najpiękniejszych. Dzięwczęta zaprezentowały się nam w czterech wyjściach: najpierw dorosłe kandydadtki wyszły w sukniach wieczorowych, a nastolatki w koktailowych. Następnie dziewczęta zaprezentowały się w strojach sportowych ufundowanych przez firmę BUDOWAX z Kwidzyna i KNITTEX z Łodzi. Potem serca męskiej widowni zamarły, bo finalistki ukazały się w strojach kapielowych firmy SELF COMPANY GROUP. Po burzliwych naradach jury wybrało: MISS POWIŚLA i ŻUŁAW 2013 - JOANNA FELBERG z KWIDZYNA 1 WICEMISS POWIŚLA i ŻUŁAW 2013 - KLAUDIA KACPROWICZ z DZIERZGONIA 2 WICEMISS POWIŚLA i ŻUŁAW 2013 - PATRYCJA LOREK z KWIDZYNA MISS NASTOLATEK POWIŚLA i ŻUŁAW 2013 - PATRYCJA JARZYNKA z PRABUT 1 WICEMISS NASTOLATEK POWIŚLA i ŻUŁAW 2013 - KINGA RUCZKOWSKA ze SZTUMU 2 WICEMISS NASTOLATEK POWIŚLA i ŻUŁAW 2013 - KINGA KOWALSKA z MALBORKA i nadało tytuły komplementarne: MISS FOTO POWIŚLA i ŻUŁAW 2013 - MARTA ZARAŃSKA ze SZTUMU MISS PUBLICZNOŚCI POWIŚLA i ŻUŁAW 2013 - PAULINA PODSIADŁOWSKA ze SZTUMU MISS INTERNETU POWIŚLA I ŻUŁAW 2013 - KAROLINA CHMIELECKA ze SZTUMU MISS CZYTELNIKÓW PULSU KWIDZYNA - PATRYCJA LOREK z KWIDZYNA źródło: misspowisla.pl

 


TVREGIONALNA24.PL REGIONALNA TELEWIZJA INTERNETOWA
 
Data pliku video: 2014-01-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sztumski

  Powiat sztumski - powiat z siedzibą w mieście Sztum w województwie pomorskim. Został utworzony z części powiatu malborskiego w 2002 roku. Było to wynikiem licznych protestów części mieszkańców, których obecnie jest tu 42 tys. Powiat obejmuje gminy: Dzierzgoń, Sztum, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Stary Targ.

  Niewątpliwą perełką powiatu jest Pokrzyżacki zamek wybudowany w XIV w. Stanowił on letnią rezydencję Wielkiego Mistrza Zakonu Krzyżackiego. Odbywają się tu pokazy średniowiecznej walki rycerskiej i liczne turnieje w duchu tamtej epoki. Wypada wspomnieć też o zabytkowej zabudowie sakralnej i zabytkowym cmentarzu. Wypocząć można także poza miastami. Turystów przyciągają spokojnie i malownicze krajobrazy wsi.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola